Ulsturch.mn
Монгол Улсын Их Хурал
Монгол Улсын Их Хурлын Дарга (1)
Монгол Улсын Их Хурлын Дэд Дарга (1)
Монгол Улсын Их Хурлын Гишүүн (76)
Амгалан
Адъяасүрэн
Баянхонгор, 3-р тойрог
Ширнэнбаньд
Адьшаа
Ховд, 16-р тойрог
Норов
Алтанхуяг
Орхон, 20-р тойрог
Сайнбуян
Амарсайхан
,
Ганибал
Амартүвшин
Улаанбаатар, 29-р тойрог
Цогт-Очир
Анандбазар
Булган, 4-р тойрог
Пүрэв-Очир
Анужин
Улаанбаатар, 28-р тойрог
Телухан
Аубакар
Баян-Өлгий, 2-р тойрог
Төмөрбаатар
Аюурсайхан
Улаанбаатар, 25-р тойрог
Дамба
БАТЛУТ
Орхон,
Жамба
БАТСУУРЬ
Сүхбаатар, 12-р тойрог
Ёндонпэрэнлэй
Баатарбилэг
Архангай, 1-р тойрог
Хавдислам
Баделхан
Баян-Өлгий, 2-р тойрог
Энхтайван
Бат-Амгалан
Улаанбаатар, 23-р тойрог
Жадамба
Бат-Эрдэнэ
Булган, 4-р тойрог
Дашдэмбэрэл
Бат-Эрдэнэ
Өмнөговь, 11-р тойрог
Бадмаанямбуу
Бат-Эрдэнэ
Хэнтий, 18-р тойрог
Сүхбаатар
Батболд
Дундговь, 6-р тойрог
Жигжид
Батжаргал
Төв, 14-р тойрог
Баагаа
Баттөмөр
Дархан-Уул, 19-р тойрог
Балжинням
Баярсайхан
Завхан, 9-р тойрог
Булан
Бейсен
Баян-Өлгий, 2-р тойрог
Хаянгаа
Болорчулуун
, 7-р тойрог
Хүрэлбаатар
Булгантуяа
Баянзүрх, 23-р тойрог
Сандаг
Бямбацогт
Ховд, 16-р тойрог
Жамбал
Ганбаатар
Баянгол, 26-р тойрог
Сайнхүү
Ганбаатар
Орхон, 20-р тойрог
Дашдондог
Ганбат
Баянхонгор, 3-р тойрог
Гочоо
Ганболд
Өвөрхангай, 10-р тойрог
Наянтай
Ганибал
Сүхбаатар, 12-р тойрог
Хассуурь
Ганхуяг
Баянгол, 26-р тойрог
Цэрэнпил
Даваасүрэн
Дорнод, 7-р тойрог
Гонгор
Дамдинням
Дархан-Уул, 19-р тойрог
Тогмид
Доржханд
Хан-Уул, 29-р тойрог
Борхүү
Дэлгэрсайхан
Дорноговь, 8-р тойрог
Болд
Жавхлан
Дархан-Уул,
Бадарч
Жаргалмаа
Хан-Уул, 27-р тойрог
Гомбожав
Занданшатар
Баянхонгор, 3-р тойрог
Цэнд
Мөнх-Оргил
Сүхбаатар, 24-р тойрог
Лхагва
Мөнхбаатар
Хөвсгөл, 17-р тойрог
Жамъян
Мөнхбат
Архангай, 1-р тойрог
Гомпилдоо
Мөнхцэцэг
Дорноговь, 6-р тойрог
Цэрэнжамц
Мөнхцэцэг
Сүхбаатар, 24-р тойрог
Нанзад
Наранбаатар
Өмнөговь, 11-р тойрог
Хишгээ
Нямбаатар
Сонгинохайрхан, 27-р тойрог
Салдан
Одонтуяа
Баянгол, 26-р тойрог
Лувсаннамсрай
Оюун-Эрдэнэ
,
Мөнхөө
Оюунчимэг
Чингэлтэй, 25-р тойрог
Бөхчулуун
Пүрэвдорж
Ховд, 16-р тойрог
Шатарбал
Раднаасэд
Говь-Алтай, 5-р тойрог
Цэнд
Сандаг-Очир
Багануур, 21-р тойрог
Даваажанцан
Сарангэрэл
Хан-Уул, 29-р тойрог
Батсүх
Саранчимэг
Баянзүрх, 22-р тойрог
Долгорсүрэн
Сумъяабазар
Сонгинохайрхан, 28-р тойрог
Цэдэв
Сэргэлэн
Дорнод, 7-р тойрог
Жамьяанхорлоо
Сүхбаатар
Чингэлтэй, 25-р тойрог
Дуламдорж
Тогтохсүрэн
Өвөрхангай, 10-р тойрог
Цэвэгдорж
Туваан
Төв, 14-р тойрог
Ганзориг
Тэмүүлэн
Архангай, 1-р тойрог
Чинбат
Ундрам
Сэлэнгэ, 13-р тойрог
Ням-Осор
Учрал
Сонгинохайрхан, 28-р тойрог
Чимэд
Хүрэлбаатар
Увс, 15-р тойрог
Ухнаа
Хүрэлсүх
Хэнтий, 18-р тойрог
Дамдин
Цогтбаатар
Сүхбаатар, 24-р тойрог
Одон
Цогтгэрэл
Увс, 15-р тойрог
Цэдэндамба
Цэрэнпунцаг
Завхан, 9-р тойрог
Жигжидсүрэн
Чинбүрэн
Баянзүрх, 23-р тойрог
Содном
Чинзориг
Өвөрхангай, 10-р тойрог
Баттогтох
Чойжилсүрэн
Увс, 15-р тойрог
Лувсанцэрэн
Энх-Амгалан
Хөвсгөл,
Бямбасүрэн
Энх-Амгалан
Говь-Алтай, 5-р тойрог
Баттөмөр
Энхбаяр
Баянзүрх, 22-р тойрог
Нямаа
Энхболд
Төв, 14-р тойрог
Төмөртогоо
Энхтүвшин
Дорноговь, 8-р тойрог
Жаргалтулга
Эрдэнэбат
Сэлэнгэ, 13-р тойрог
Дамдинсүрэн
Өнөрболор
Сэлэнгэ, 13-р тойрог