Монгол Улсын Их Хурал
Монгол Улсын Их Хурлын Дарга (0)
Монгол Улсын Их Хурлын Дэд Дарга (0)
Байнгын Хорооны Дарга (0)
Монгол Улсын Их Хурлын Гишүүн (69)
Намсрай
Амарзаяа
Өмнөговь
Октябрь
Баасанхүү
Орхон
Ёндонпэрэнлэй
Баатарбилэг
Архангай
1-р тойрог
Хавдислам
Баделхан
Баян-Өлгий
2-р тойрог
Бадмаанямбуу
Бат-Эрдэнэ
Хэнтий
18-р тойрог
Жадамба
Бат-Эрдэнэ
Булган
4-р тойрог
Сүхбаатар
Батболд
Дундговь
6-р тойрог
Жамбалсүрэн
Батзандан
Баянзүрх
Батжаргал
Батзориг
Баянзүрх
Отгоо
Батнасан
Ховд
Баагаа
Баттөмөр
Ёс зүй, сахилга хариуцлагын байнгын хорооны дарга Дархан-Уул
19-р тойрог
Магван
Билэгт
Баянхонгор
Лувсанвандан
Болд
Багахангай
Сандаг
Бямбацогт

Дорждугар
ГАНТУЛГА.
Хэнтий
Жамбал
Ганбаатар

Даваа
Ганболд
Налайх
Цэдэн
Гарамжав
Баянгол
Цэрэнпил
Даваасүрэн
Дорнод
7-р тойрог
Дорждамба
Дамба-Очир
Орхон
Борхүү
Дэлгэрсайхан
Дорноговь
8-р тойрог
Саманд
ЖАВХЛАН
Баянзүрх
Гомбожав
Занданшатар
Баянхонгор
3-р тойрог
Данзан
Лүндээжанцан
Баянгол
Дакей
Мурат
Баян-Өлгий
Цэнд
Мөнх-Оргил
Сүхбаатар
24-р тойрог
Лхагва
Мөнхбаатар
Хууль зүйн байнгын хорооны дарга
Жамъян
Мөнхбат
Төрийн байгуулалтын байнгын хорооны дарга
Гомпилдоо
Мөнхцэцэг
Боловсрол,соёл, шинжлэх ухаан, спортын байнгын хорооны дарга
Загдхүү
Нарантуяа
Завхан
Батсүх
Наранхүү
Дундговь
Нямтайшир
Номтойбаяр
Дорнод
Хишгээ
Нямбаатар
Сонгинохайрхан
27-р тойрог
Наваанюндэн
Оюундарь
Сэлэнгэ
Дуламсүрэн
Оюунхорол
Баянзүрх
Мөнхөө
Оюунчимэг
Чингэлтэй
25-р тойрог
Бөхчулуун
Пүрэвдорж
Ховд
16-р тойрог
Шатарбал
Раднаасэд
Говь-Алтай
5-р тойрог
Ядамсүрэн
Санжмятав
Завхан
Даваажанцан
Сарангэрэл
Хан-Уул
29-р тойрог
Батсүх
Саранчимэг
Байгаль орчин, хүнс, хөдөө аж ахуйн байнгын хорооны дарга
Янгуг
Содбаатар

Отгонбилэг
Содбилэг
Орхон
Гомбожай
Солтан
Баян-Өлгий
Долгорсүрэн
Сумъяабазар
Сонгинохайрхан
28-р тойрог
Агваансамдан
Сүхбат
Төв
Дуламдорж
Тогтохсүрэн
Өвөрхангай
10-р тойрог
Дэндэв
Тэрбишдагва
Сонгинохайрхан
Чүлтэм
Улаан
Сүхбаатар
Батбаяр
Ундармаа
Баянгол
Агваанлувсан
Ундраа
Баянгол
Чинбат
Ундрам
Сэлэнгэ
13-р тойрог
Ням-Осор
Учрал

Дамдин
Хаян-Хярваа
Дархан-Уул
Цэдэнбал
Цогзолмаа
Чингэлтэй
Дамдин
Цогтбаатар
Сүхбаатар
24-р тойрог
Намсрай
Цэрэнбат
Увс
Содном
Чинзориг
Өвөрхангай
10-р тойрог
Лхагваа
Элдэв-Очир
Баянхонгор
Бямбасүрэн
Энх-Амгалан
Аюулгүй байдал, гадаад бодлогын байнгын хорооны дарга
Лувсанцэрэн
Энх-Амгалан
Хөвсгөл
Жадамба
Энхбаяр

Миеэгомбо
Энхболд
Төв
Лувсан
Энхболд
Өмнөговь
Нямаа
Энхболд
Төв
14-р тойрог
Өлзийсайхан
Энхтүвшин
Налайх
Содномзундуй
Эрдэнэ
Баянгол
Жаргалтулга
Эрдэнэбат
Сэлэнгэ
13-р тойрог
Дондогдорж
Эрдэнэбат
Сэлэнгэ