Монгол Улсын Их Хурал
Монгол Улсын Их Хурлын Дарга (1)
Монгол Улсын Их Хурлын Дэд Дарга (1)
Монгол Улсын Их Хурлын Гишүүн (73)
Амгалан
Адъяасүрэн
Баянхонгор
3-р тойрог
Ширнэнбаньд
Адьшаа
Ховд
16-р тойрог
Норов
Алтанхуяг
Орхон
20-р тойрог
Сайнбуян
Амарсайхан
Налайх, 21-р тойрог, Mонгол Улсын Шадар сайд
Ганибал
Амартүвшин
Улаанбаатар
29-р тойрог
Цогт-Очир
Анандбазар
Булган
4-р тойрог
Пүрэв-Очир
Анужин
Нийгмийн бодлогын байнгын хорооны дарга
28-р тойрог
Телухан
Аубакар
Баян-Өлгий
2-р тойрог
Төмөрбаатар
Аюурсайхан
Хөдөлмөр, нийгмийн хамгааллын сайд
Дамба
БАТЛУТ
Орхон
Жамба
БАТСУУРЬ
Сүхбаатар
12-р тойрог
Ёндонпэрэнлэй
Баатарбилэг
Архангай
1-р тойрог
Хавдислам
Баделхан
Баян-Өлгий
2-р тойрог
Энхтайван
Бат-Амгалан
Улаанбаатар
23-р тойрог
Жадамба
Бат-Эрдэнэ
Булган
4-р тойрог
Дашдэмбэрэл
Бат-Эрдэнэ
Өмнөговь
11-р тойрог
Сүхбаатар
Батболд
Дундговь
6-р тойрог
Жигжид
Батжаргал
Төв
14-р тойрог
Энхбаяр
Батшугар
Инновац, цахим бодлогын байнгын хорооны дарга
Балжинням
Баярсайхан
Завхан
9-р тойрог
Булан
Бейсен
Баян-Өлгий
2-р тойрог
Хаянгаа
Болорчулуун
Дорнод, 7-р тойрог, Монгол Улсын гадаад харилцааны сайд
Хүрэлбаатар
Булгантуяа
Баянзүрх, 23-р тойрог, Боомтын сэргэлтийн Үндэсний хорооны дарга
Сандаг
Бямбацогт
Ховд, 16-р тойрог, Зам, тээврийн хөгжлийн сайд
Жамбал
Ганбаатар
Баянгол, 26-р тойрог, Уул уурхай, хүнд үйлдвэрийн сайд
Сайнхүү
Ганбаатар
Орхон
20-р тойрог
Дашдондог
Ганбат
Баянхонгор
3-р тойрог
Гочоо
Ганболд
Өвөрхангай
10-р тойрог
Наянтай
Ганибал
Сүхбаатар
12-р тойрог
Хассуурь
Ганхуяг
Баянгол
26-р тойрог
Цэрэнпил
Даваасүрэн
Дорнод, 7-р тойрог, Барилга, хот байгуулалтын сайд
Гонгор
Дамдинням
Дархан-Уул
19-р тойрог
Тогмид
Доржханд
Хан-Уул
29-р тойрог
Борхүү
Дэлгэрсайхан
Дорноговь
8-р тойрог
Болд
Жавхлан
Дархан-Уул, 19-р тойрог, Сангийн сайд Дархан-Уул
Бадарч
Жаргалмаа
Хан-Уул
27-р тойрог
Гомбожав
Занданшатар
Баянхонгор
3-р тойрог
Цагаанхүү
Идэрбат
Хэнтий
Цэнд
Мөнх-Оргил
Сүхбаатар
24-р тойрог
Лхагва
Мөнхбаатар
Хөвсгөл, 17-р тойрог, Улсын Их Хурлын дэд дарга
Жамъян
Мөнхбат
Төрийн байгуулалтын байнгын хорооны дарга
Цэрэнжамц
Мөнхцэцэг
Сүхбаатар
24-р тойрог
Гомпилдоо
Мөнхцэцэг
Боловсрол,соёл, шинжлэх ухаан, спортын байнгын хорооны дарга
Нанзад
Наранбаатар
Өмнөговь
11-р тойрог
Хишгээ
Нямбаатар
Сонгинохайрхан, 27-р тойрог, Хууль зүй, дотоод хэргийн яам Сонгинохайрхан
27-р тойрог
Салдан
Одонтуяа
Баянгол
26-р тойрог
Мөнхөө
Оюунчимэг
Чингэлтэй
25-р тойрог
Бөхчулуун
Пүрэвдорж
Ховд
16-р тойрог
Шатарбал
Раднаасэд
Говь-Алтай
5-р тойрог
Цэнд
Сандаг-Очир
Багануур
21-р тойрог
Батсүх
Саранчимэг
Байгаль орчин, хүнс, хөдөө аж ахуйн байнгын хорооны дарга
Долгорсүрэн
Сумъяабазар
Сонгинохайрхан
28-р тойрог
Цэдэв
Сэргэлэн
Дорнод
7-р тойрог
Жамьяанхорлоо
Сүхбаатар
Чингэлтэй, 25-р тойрог, Нийслэл Улаанбаатар хотын авто замын түгжрэлийг бууруулах үндэсний хорооны дарга
Дуламдорж
Тогтохсүрэн
Өвөрхангай
10-р тойрог
Цэвэгдорж
Туваан
Төв
14-р тойрог
Ганзориг
Тэмүүлэн
Төсвийн байнгын хорооны дарга
Чинбат
Ундрам
Сэлэнгэ
13-р тойрог
Ням-Осор
Учрал
Сонгинохайрхан, 28-р тойрогЦахим хөгжил, харилцаа холбооны сайд
Чимэд
Хүрэлбаатар
Увс, 15-р тойрог, Шадар сайд, Эдийн засаг, хөгжлийн сайд
Дамдин
Цогтбаатар
Сүхбаатар
24-р тойрог
Одон
Цогтгэрэл

Цэдэндамба
Цэрэнпунцаг
Эдийн засгийн байнгын хорооны дарга
Жигжидсүрэн
Чинбүрэн
Баянзүрх
23-р тойрог
Содном
Чинзориг
Өвөрхангай, 10-р тойрог, Эрүүл мэндийн сайд
Баттогтох
Чойжилсүрэн
Увс, 15-р тойрог, Эрчим хүчний сайд
Лувсанцэрэн
Энх-Амгалан
Хөвсгөл, 17-р тойрог, Боловсрол, шинжлэх ухааны сайд Хөвсгөл
Бямбасүрэн
Энх-Амгалан
Аюулгүй байдал, гадаад бодлогын байнгын хорооны дарга
Баттөмөр
Энхбаяр
Баянзүрх
22-р тойрог
Нямаа
Энхболд
Төв
14-р тойрог
Төмөртогоо
Энхтүвшин
Үйлдвэржилтийн бодлогын байнгын хорооны дарга
Жаргалтулга
Эрдэнэбат
Сэлэнгэ
13-р тойрог
Дамдинсүрэн
Өнөрболор
Сэлэнгэ
13-р тойрог